איזה מושלם זה מקום לשבת בו בשקט וסתם להנות מהטבע, הכי מושלם כשזה בבית שלך, בשטח שלך, בתוך הארמון הפרטי שלכם כשאתם יכולים לעצב את זה. הנפש מאוד זקוקה לזה, זה ממש בונה אותה. האוויר הזה שאפשר לנשום. 

אנחנו חיים בעולם מודרני עם קידמה ובאותה הנשימה שואפים לקצת אויר וקצת טבע בבית דירות נורא קשה להצליח להגיע לאיזון הזה אם לא נצא לטיולים ובכל זאת, בוודאי שנשמח לזה. 

לשמחתנו כיום בבתי דירות רבים, כלומר בניין בונים את החדשים לכתחילה עם מרפסות שיכולות להעניק את השקט הזה בפרטיות ולא בהכרח קטנות ומאוד מרווחות ולשמחתנו העצומה התחילו לעשות תוספות כאלה גם למבנים קיימים, תוספת של מרפסת, שעם עיצוב נכון יכולות להביא לנו סוג של איזון מאוד איכותי.

ניתן לחפות את קירות המרפסת בדרכים רבות כמו דק למרפסת, יחד עם זאת, אנחנו יכולים ואנשים רבים עושים את זה להתייחס אל המרפסת שלנו כאל מיני חצר קטנה, חיפוי בעץ ודק לרצפה יתנו לכל מבנה באשר הוא תחושה שמדובר במשהו טבעי, אפשר להשתמש בסינטטי יחד עם זאת, עץ טבעי שעשוי מעץ איכותי יתן מענה שונה לחלוטין, העץ הזה האמנם עבר טיפול והוא מסודר ומסותת, יחד עם זאת על אף הציפוי שלו הוא עדיין נושם ועדיין יעיל יותר אם נשפך עליו מים ולא יהיו עליו כתמים, כמובן שאך ורק אם בחרתם להשתמש בחומרים איכותיים הם ישרדו לטווח הרחוק וישרדו נזקי מזג אויר הן של גשם והן של שמש, חורף וקיץ.

המראה הטבעי בשילוב של עציצים יכול להביא לתחושה של ממש של גינה, של טבע, ודק באופן טבעי, בין שהוא בחצר בין שהוא בבית ובין שהוא במרפסת נותן הרמוניה של טבע ותחושה מרגיעה. 

לצד התחושות המדהימות שאנחנו זקוקים להם כאנשים אנושיים עם נפש אנושית, זה מאוד בריא לחיות במקום שיש בו אוירה של טבע, מלבד העובדה שמראה דק טבעי עם גימור איכותי מעץ איכותי הוא פשוט מהמם, אסתטי ויוקרתי במיוחד. 

 

אנחנו נשמח לכוון אתכם וללוות אתכם ולהגשים לכם את החלום של דק יוקרתי במרפסת. 

נשמח לענות על כל שאלה, צרו איתנו קשר.