הנגשת אתרי אינטרנט זאת היא פלטפורמה עסקית לפני הכל ובראש ובראשונה.

תכליתה היא לקדם את העסק של בעל האתר. בעבר כשלא היתה את פלטפורמת המדיה בעצם הדרך שבה בעל עסק היה מוכר זה היה דרך חנות. בין שמדובר במוצר בין שמדובר בשירות היה נחוץ לרכוש או להשכיר חנות פיזית על מנת שיוכלו לדעת על קיום העסק. 

מאחר וזה היה המאפיין המרכזי אז הוא היה נגיש לכל מי שיש בו כוח תנועה ללא מגבלה, גם לבעלי מוגבלויות כאלה ואחרות ואז באדיבות מאחר ומדובר בלקוח פוטנציאלי לכל דבר ועניין היה מוסבר ללקוח על מרכולת העסק.

כיום יש פלטפורמה אדירה לחשיפת העסק שזה במדיה הויראלית שגם היא משתדרגת כל הזמן. אם עד לפני 15 שנים היה צורך רק בהקמת אתר ורק באמצעות חיפוש ממוקד מטרה בגוגל ניתן היה להגיע אל בעל העסק, כיום ניתן להפיץ יותר חזק ועצמאית את האתר ולקדם אותו באמצעות הרשתות החברתיות. ולמעלה מכך, בעקבות המדיה הויראלית המקצועית והחברתית ניתן להגיע לכל יעד על פני הגלובוס. 

אממה, יש פלח שוק עצום שמטעמים שונים עשוי שלא להילקח בחשבון ועשוי להיות לסתם החמצה בעבור בעל העסק כשכל מה שנדרש הוא להבין את צרכי הלקוחות.

על מנת להבין למה זקוק בעל מוגבלות כדאי לוותר על העכבר שכולם כל כך רגילים אליו ולעבור לשימוש במקלדת שבעצם ככה עובדים בעלי מוגבלות בראיה עם המחשב שהם בעצם פלח השוק המרכזי שמתקשה בחשיפה לנתונים.

אדם שלוקה בעיניו בעצם אין לו צורך בעכבר והוא עובר בין הרובליקות באמצעות המקלדת, הנגשת אתרי אינטרנט במקרה כזה תהיה באמצעות תוכנה שהיא מקריאה לו את המלל ובמקביל מכוונת אותו ליעד הבא, וכמובן שגם בין היתר פותחת משמיע לו תכנים של קטעי וידאו. 

במצב כזה רצוי להבין שמטעם היותו גם אדם אנושי יתכן ותהיה לו מגבלה לעבור בין הרובליקות בקלות וההנגשה של האתר תעשה גם בדרך כזאת שהוא יצטרך שיהיה שינוי בדרך עיצוב האתר. 

הנגשת אתרים, היא כדאית במיוחד. היא רווחית מאוד ואנושית מעל הכל, שלא לדבר על הנופח המקצועי שהיא מעניקה לבעל העסק.