ואוו, שנים ששומעים עליהם, החבר'ה שעושים קופות, נערים מתבגרים עם ח'צקונים שקונים בתים. זה אמיתי בכלל?

ברור שכן, פשוט דורש קצת עבודה, קצת השקעה, הון התחלתי בסכום לא דרמתי בעליל, ומעל הכל במקום הראשון איתור מוצר טוב. כשאומרים מוצר טוב, זה לא בהכרח מחייב שתרוץ לסין או להודו עכשיו למפעלים לבדוק מה הם מוכרים? יכול להיות שאת איזה מעצבת תכשיטים עם סטייל מדליק במיוחד, וזה בסדר הכל! אבל הכל נמכר באמזון, כולל הכל, טוב נו… אתם לא תוכלו למכור דברים לא חוקיים וכאלה שדורשים מרשם של רופא שם, יחד עם זאת, תתפלאו אבל גם אוכל נמכר דרך אמזון. יש לכם חנות בגדים ואתם מחפשים דרך לפרסם אותם בכל הארץ ואולי גם במדינות זרות? מי יודע אולי זה יתפוס ממש חזק, אפשר לנסות, לא מכרתם, לא שילמתם כל כך הרבה, כן, יש קצת הוצאות, אבל כמו בכל עסק, אם לא תנסה לא תדע וחייבים לקחת ריזיקה, זה מה שעשיתם לכתחילה כשפתחתם חנות מדליקה לא? אם אתם מייצרים איזה נישה מדליקה פרי פיתוח עצמאי שלכם, ויש רעיונות מדליקים לחלוטין לאנשים והם כן נצרכים הרבה פעמים רק שקצת קשה לשווק אותם, המחיר הוא ממש יקר, אז אם זכיתם בהכרה נגמר הסיפור, עכשיו הנושא על המוצר דיי תופס הרבה מקום כאן במאמר הזה, מה אין עוד תהליכים מורכבים? 

אז איך פותחים חנות באמזון? כל מה שנדרש, קצת זמן, טכניות ברמה מינורית לחלוטין, לא צריך להיות איזה גאון מחשבים, אחרי הכל אמזון מעוניינים להנגיש את החנויות הוירטואליות שלהם עד כמה שרק ניתן מהסיבה הכל כך בסיסית שהרווח שלך הוא גם שלהם, אז כמה שיותר פשוט יותר מוצלח.

כמובן! שלא יהיה לכם ספק, מדובר בשוק תחרותי, כזה שמלמד אנשים איך להאיץ עניינים, אבל אם מישהו הצליח לפניך אין שום סיבה שאתם לא תצליחו, העלויות הן לא דרמתיות, לרווקים מדובר על בילוי וחצי בבר לחודש, ונשואים, חוג נוסף לילדים, זה השווי של המסלולים המוצלחים יותר. 

אז משתוקקים לשמוע על עוד סיפורי הצלחה ישראלים מדליקים!