עיצוב אקלקטי מושלם איך עושים את זה נכון?

טיפ ראשון בעיצוב אקלקטי:

קודם כל כמו בכל תוכנית, ולא משנה איזה סוג. תמיד להתחיל עם תוכנית עבודה, לתכנן את מה שמדמיינים, להוריד לדף את הדמיון, אתם לא חייבים לעשות את זה, יחד עם זאת זה פשוט יחסוך דיונים רבים על מה כדאי ומה רוצים, ומה הכי ילך, ורוב הסיכויים שתוסיפו דברים ותסירו דברים, זה פשוט יתן סדר בראש הסיכום המהותי והכל כך הכרחי הזה. בעיקר כשהולכים על נישה שדורשת עיצוב שדורש מחשבה מרובה ותכנון מוקדם.

טיפ שני בעיצוב אקלקטי:

עיצוב אקלקטי הוא עיצוב של ניגודים משלימים, כל סגנון אפשרי שתעלו על דעתכם, יחד עם זאת אם זה יהיה מוגזם זה עשוי להיות קצת קיצוני וחסר טעם ועמוס מידיי, לכן חשוב לבחון את הניגודים מראש! לדעת מה עשוי לעבוד מדהים אחד מול השני. לדוגמא גוון ורוד שהוא רך וקייצי וילדותי אפילו מעט יקבל נופך של חיות שונה לחלוטין לצד גוון אפור שהוא יותר חורפי ותעשייתי, השילוב ביניהם נותן אוירה חדשנית ומתוחכמת, זה שילוב מאוד קלאסי יחד ואם ננתח את זה נבין שמדובר בניגודים שהם נותנים חיות שונה כשמשתמשים בהם. אז בעיצוב האקלקטי טוב לחשוב איזה צירופים יביאו לתוצאה שנותנת תחושה טובה אחרת, ומשמעות חדשנית לשילובים.

טיפ שלישי:

להיכנס מהמסגרת, מהקירות אל פנים הבית, חשבתם על הגוונים המתאימים? חברו אותם מהקירות אל הרהיטים, איזה ספה תסתדר עם איזה שולחן בסמוך לאיזה קיר. 

טיפ רביעי:

איזה סגנון בדיוק אתם מחפשים ומה התחושה החדשנית שאתם רוצים להדגיש? מה יעשה לכם את הקפה נעים יותר בבוקר, ואיזה מיטה לצד איזה קומודה תעשה לכם הרגשה מדהימה לאורך זמן.

טיפ חמישי:

לא להגזים! העיקרון הוא ללכת על קו אחד אחיד ולהכניס אלמנט אחד שהוא מנוגד לשאר הרהיטים או חפצים בבית. בית שכולו בסגנון עיצוב מודרני עם פרגוד יפני לדוגמא, זה שינוי מהותי שהוא מינימליסטי ונותן תחושה אחרת לחלוטין.

יש לכם רעיונות ואתם רוצים להתייעץ איתנו? פשוט תשאלו אותנו!