ישנם טיפים רבים שניתן לתת בדרך המלך כשחושבים איך להפוך את האתר שלכם ליותר ידידותי לבעלי מוגבלויות, להנגיש את האתר זה המונח באופן המקצועי.

הנגשת אתרים זה קודם כל בראש ובראשונה מהלך שכל בעל אתר מעוניין לעשות ולאו דווקא לבעלי מוגבלויות ולקויות כאלה ואחרות. הנגשת אתרי אינטרנט זה בעצם מהלך שכל בעל עסק עושה במידה והוא רוצה למכור את מוצרי העסק או שירותיו

תחשבו על זה לרגע, כמה פעמים יצא לכם שהייתם נורא צריכים משהו ולא היתה לכם שום בעיה להוציא סכומים לא מבוטלים על איזה עניין, אתם בריאים לחלוטין אין מגבלות תודה לאל לא של ראיה, לא שמיעה, לא תתרנים תודה לאל, הכל עומד במקום! ובכל זאת, הקלקתם בגוגל במנועי החיפוש נכנסתם לאתר שנראה שהוא המדוייק לצרכים שלכם, ואתם לא מצליחים להגיע ליעד, משהו שם נורא מסורבל. קשה להגיע למוצר עצמו להבין היכן משלמים ואיך וכד'. ולעומת זאת איזה אתר סתמי ופשוט שמונגש בדרך חכמה לצרכן, סתם עברתם בו ובכלל לא תכננתם לקנות ואתם מוצאים את עצמכם תוך רגע מקלידים את פרטי האשראי שלכם מבלי להשים לב בכלל אם הוא מאובטח או שלא.

אז נגזר מכך שהנגשת אתרים זה לאו דווקא לבעלי מוגבלויות יחד עם זאת זה נותן נופח מקצועי וכשרואים את הסמל של האיש בכסא הגלגלים זה נותן תחושה איכותית לבעל העסק אז זה קודם כל גם קידום מכירות

אז לטיפים המרכזיים הם כאלה:

טיפ ראשון:

בחירת צבעים שמזמינה ולא מקשה על מי שנכנס לאתר בעיקר אם יש לו לקות ראיה של צבעים.

טיפ שני:

סידור האתר בדרך כזאת שתהיה קלה למעבר בין רובליקה לרובליקה גם אם מי שמשתמש באתר הוא לא בעל מגבלה. זה חוסך זמן וזה יעיל, קל למצוא כל דבר ככה, שלא לדבר על ביטול של שימוש במקלדת ללוקים בראיה.

טיפ שלישי:

הנגשת אתרים בדרך יעילה יותר. אם אדם צריך למצוא איזה מסמך וזה מורכב, הוא עשוי להתייאש די בקלות.

טיפ רביעי: 

יתכן שכותרות יפות ומרשימות עשויות לתת תחושה כזאת של מראה יפה יותר לאתר, יחד עם זאת היא מגבילה מאוד להגיע לפואנטה בעיקר לבעלי מוגבלויות, תנסו להיות הכי פרקטיים שניתן ולוותר על מה שלא חיוני.

טיפ חמישי:

תחקרו על תוכנות יעילות במשק ומה שהכי מתאים לעסק שלכם ולצרכים שלו.

יש עוד שלל טיפים מקצועיים כמובן! מרכזנו לכם את החשובים מכל ונשמח לעזור לכם להנגיש את האתר שלכם.